free
web stats
Σάββατο 21 Σεπτέμβριος 2019
Basketball - FIBA World Cup - First Round - Group F - Greece v New Zealand - Gymnasium of Youth Olympic Games Sport Park, Nanjing, China - September 5, 2019 Greece's Giannis Antetokounmpo in action REUTERS/Edgar Su

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

58

Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ, Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia και Προκριματικά Euro 2020 ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα.

10:55 Eurosport 1 Γαλλία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ομάδων

11:00 ΕΡΤ Play2 Νιγηρία – Ακτή Ελεφαντοστού Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ Play1 Αγκόλα – Ιράν Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ2 Πολωνία – Ρωσία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ Sports HD Σερβία – Πουέρτο Ρίκο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

12:00 ΕΡΤ Play3 Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

12:55 FOX Sports Cowboys – Storm NRL

13:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ελλάδα – Γεωργία Euro Beach Soccer

14:00 Eurosport 2 Γαλλία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων

15:00 ΕΡΤ2 Αργεντινή – Βενεζουέλα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ Play2 Κίνα – Ν. Κορέα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ Play1 Τυνησία – Φιλιππίνες Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Ιταλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:50 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

16:00 ΕΡΤ1 Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

16:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

18:00 Novasports 1HD Αρης – Ολυμπιακός Βόλου ΦΙλικό

18:45 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

18:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ισπανία – Ρωσία Euro Beach Soccer

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσθονία – Λευκορωσία Προκριματικά Euro 2020

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κύπρος – Καζακστάν Προκριματικά Euro 2020

19:05 Eurosport 1 Τελικός διπλού ανδρών US Open

21:00 ΕΡΤ Sports HD Βρυξέλλες Diamond League

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ουαλία – Αζερμπαϊτζάν Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Αυστρία – Λετονία Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σαν Μαρίνο – Βέλγιο Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Σλοβενία – Πολωνία Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Σκωτία – Ρωσία Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σλοβακία – Κροατία Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γερμανία – Ολλανδία Προκριματικά Euro 2020

23:00 Eurosport 1 Ματέο Μπερετίνι – Ραφαέλ Ναδάλ US Open

 

ΠΗΓΗ: Real.gr